VOŠ a SPŠ, Jičín – kvalita - tradice – jistota uplatnění na trhu práce

Jičín, město, které má mnoho přídomků. Mezi ty historické a slavné jistě patří, že je to město studentů a škol. Vždyť kolik významných osobností naší historie všech oblastí se chlubí, že studovalo v Jičíně. Další významnou oblastí tohoto regionu je průmysl, který hrál a stále hraje významnou ekonomickou úlohu a zajišťuje velmi nízkou nezaměstnanost. Podniků v oblasti strojírenství a elektrotechniky je zde mnoho. Spojíme-li tato dvě hlediska, nelze se divit, že i odborné školství má v Jičíně úspěšnou více než stoletou tradici, v které VOŠ a SPŠ, Jičín svými obory významně přenáší historii do současnosti a doufejme i do budoucnosti průmyslu v našem regionu.

Jsme jičínskou školou s nadstandardním vybavením informačními i komunikačními technologiemi, používáme specializovaný SW v oblasti CAD/CAM/CAE, disponujeme nejmodernějším vybavením v oblasti CNC programování a mechatroniky.

Úzce spolupracujeme s řadou firem. Žákům a studentům chceme ukázat možnosti jejich uplatnění po úspěšném absolvování některého z u nás vyučovaných oborů.


Kraj opět ocenil příkladnou spolupráci škol a zaměstnavatelů

V královéhradeckém kongresovém centru Aldis byly koncem roku 2016 vyhlášeny výsledky již třetího ročníku oceňování spolupráce škol a firem. V kategorii "Škola firmě" byla za příkladnou spolupráci nominována firmou Seco GROUP Jičín naše škola VOŠ a SPŠ, Jičín.Kraj ocenil příkladnou spolupráci škol a zaměstnavatelů

V královéhradeckém kongresovém centru Aldis byly 13. listopadu 2015 vyhlášeny výsledky druhého ročníku oceňování spolupráce škol a firem. Ke kategorii „Firma škole“ nově přibyla kategorie „Škola firmě“. Právě v této kategorii byla naše škola VOŠ a SPŠ, Jičín nominována firmou DEPRAG CZ a.s. Lázně Bělohrad.


2N Continental Deprag
Descon Elitex Emuge
Engie Giga Karbox
Microrisc SECO Group Sklopisek Střeleč
Swell Vyrtych  

YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.

Alena Tvrdíková
Manažer lidských zdrojů a administrativy
Tel: 724 616 255
E-mail: alenatvrdikova@yapp.com
Web: www.yapp.cz

Profil firmy:

Firma YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. je součástí společnosti YAPP Automotive Parts Co., Ltd., která sdružuje firmy specializované na vývoj, výrobu a prodej plastových palivových systémů v automobilovém průmyslu.

Centrála naší mateřské společnosti sídlí v Yangzhou v Číně, kde máme největší zastoupení – přes deset poboček včetně vývojového centra. Další pobočky jsou v Indii, Rusku, Austrálii, USA a samozřejmě v ČR.

V České republice máme zastoupení v Mladé Boleslavi a v Kvasinách.

Naše výrobky jsou součástí vozu Octavia, Yeti, Kodiaq, Audi Q2 a VW Golf.


Hledáme zaměstnance do Mladé Boleslavi i do Kvasin na pozice:
 • Operátor výroby – MB, Kvasiny
 • Řidič VZV – Kvasiny
 • Skladník – Kvasiny
 • Elektornik – MB
 • Mechanik – MB
Nabízíme:
 • Práci v dynamické mezinárodní společnosti
 • Perspektivní a stabilní zaměstnání
 • Třísměnný provoz
 • Odpovídající finanční ohodnocení
 • Roční bonus / prémie
 • Stravenky