VOŠ a SPŠ, Jičín – kvalita - tradice – jistota uplatnění na trhu práce

Jičín, město, které má mnoho přídomků. Mezi ty historické a slavné jistě patří, že je to město studentů a škol. Vždyť kolik významných osobností naší historie všech oblastí se chlubí, že studovalo v Jičíně. Další významnou oblastí tohoto regionu je průmysl, který hrál a stále hraje významnou ekonomickou úlohu a zajišťuje velmi nízkou nezaměstnanost. Podniků v oblasti strojírenství a elektrotechniky je zde mnoho. Spojíme-li tato dvě hlediska, nelze se divit, že i odborné školství má v Jičíně úspěšnou více než stoletou tradici, v které VOŠ a SPŠ, Jičín svými obory významně přenáší historii do současnosti a doufejme i do budoucnosti průmyslu v našem regionu.

Jsme jičínskou školou s nadstandardním vybavením informačními i komunikačními technologiemi, používáme specializovaný SW v oblasti CAD/CAM/CAE, disponujeme nejmodernějším vybavením v oblasti CNC programování a mechatroniky.

Úzce spolupracujeme s řadou firem. Žákům a studentům chceme ukázat možnosti jejich uplatnění po úspěšném absolvování některého z u nás vyučovaných oborů.


Kraj opět ocenil příkladnou spolupráci škol a zaměstnavatelů

V královéhradeckém kongresovém centru Aldis byly koncem roku 2016 vyhlášeny výsledky již třetího ročníku oceňování spolupráce škol a firem. V kategorii "Škola firmě" byla za příkladnou spolupráci nominována firmou Seco GROUP Jičín naše škola VOŠ a SPŠ, Jičín.Kraj ocenil příkladnou spolupráci škol a zaměstnavatelů

V královéhradeckém kongresovém centru Aldis byly 13. listopadu 2015 vyhlášeny výsledky druhého ročníku oceňování spolupráce škol a firem. Ke kategorii „Firma škole“ nově přibyla kategorie „Škola firmě“. Právě v této kategorii byla naše škola VOŠ a SPŠ, Jičín nominována firmou DEPRAG CZ a.s. Lázně Bělohrad.


2N Continental Deprag
Descon Elitex Emuge
Engie Giga Karbox
Microrisc SECO Group Sklopisek Střeleč
Swell Vyrtych  

logo_vyrtych_fb_60.png, 4,5kB

VYRTYCH a.s.

Kateřina Motyčková
Personální oddělení
Telefon: 326 375 500
Mobil: 733 642 750
E-mail: motyckova@vyrtych.cz
Web: www.vyrtych.cz

Profil firmy:

Naše společnost VYRTYCH a.s., která v červnu 2015 oslaví 25 let od svého vzniku, je jedním z největších výrobců svítidel na českém trhu. Vybudovali jsme nezávislou moderní a dynamickou společnost s ryze českým vlastnictvím a základním kapitálem více než 150 milionů korun. Společnost je situovaná nedaleko Mladé Boleslavi, areál má rozlohu 60.000 m2, výrobní, skladové a kancelářské prostory 15.000 m2.

Fungování naší společnosti zajišťuje 7 hlavních útvarů: výroba, útvar kvality, výzkum a vývoj, technická podpora, prodej, nákup a ekonomický útvar.

Hledáme pracovníky pro oddělení:
  • Výzkum a vývoj
  • Technická podpora
  • Zkušební laboratoř
  • Konstrukce
  • Kovovýroba – CNC technologie
Nabízíme:
  • perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
  • příjemné pracovní prostředí,
  • možnost osobního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • moderní pracoviště navázané na mezinárodně akreditovanou laboratoř svítidel