VOŠ a SPŠ, Jičín – kvalita - tradice – jistota uplatnění na trhu práce

Jičín, město, které má mnoho přídomků. Mezi ty historické a slavné jistě patří, že je to město studentů a škol. Vždyť kolik významných osobností naší historie všech oblastí se chlubí, že studovalo v Jičíně. Další významnou oblastí tohoto regionu je průmysl, který hrál a stále hraje významnou ekonomickou úlohu a zajišťuje velmi nízkou nezaměstnanost. Podniků v oblasti strojírenství a elektrotechniky je zde mnoho. Spojíme-li tato dvě hlediska, nelze se divit, že i odborné školství má v Jičíně úspěšnou více než stoletou tradici, v které VOŠ a SPŠ, Jičín svými obory významně přenáší historii do současnosti a doufejme i do budoucnosti průmyslu v našem regionu.

Jsme jičínskou školou s nadstandardním vybavením informačními i komunikačními technologiemi, používáme specializovaný SW v oblasti CAD/CAM/CAE, disponujeme nejmodernějším vybavením v oblasti CNC programování a mechatroniky.

Úzce spolupracujeme s řadou firem. Žákům a studentům chceme ukázat možnosti jejich uplatnění po úspěšném absolvování některého z u nás vyučovaných oborů.


Kraj opět ocenil příkladnou spolupráci škol a zaměstnavatelů

V královéhradeckém kongresovém centru Aldis byly koncem roku 2016 vyhlášeny výsledky již třetího ročníku oceňování spolupráce škol a firem. V kategorii "Škola firmě" byla za příkladnou spolupráci nominována firmou Seco GROUP Jičín naše škola VOŠ a SPŠ, Jičín.Kraj ocenil příkladnou spolupráci škol a zaměstnavatelů

V královéhradeckém kongresovém centru Aldis byly 13. listopadu 2015 vyhlášeny výsledky druhého ročníku oceňování spolupráce škol a firem. Ke kategorii „Firma škole“ nově přibyla kategorie „Škola firmě“. Právě v této kategorii byla naše škola VOŠ a SPŠ, Jičín nominována firmou DEPRAG CZ a.s. Lázně Bělohrad.


2N Continental Deprag
Descon Elitex Emuge
Engie Giga Karbox
Microrisc SECO Group Sklopisek Střeleč
Swell Vyrtych  

2N TELEKOMUNIKACE a.s.
Modřanská 621
143 01, Praha 4
  Kontaktní osoba: Mgr. ADÉLA ŠIMANOVÁ
Pozice: HR Specialist
e-mail: simanova@2n.cz
www.2n.cz
www.facebook.com/#!/2ntelekomunikace
telefon: +420 733 612 948

Profil firmy

2N TELEKOMUNIKACE a.s. je přední evropská firma zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti ICTa fyzické bezpečnosti. Našim zákazníkům nabízíme produkty na míru s přidanou hodnotou a jsme jim plně k dispozici ve všech fázích prodejního procesu. Působíme na více než 120 zahraničních trzích. Přesto, že dominuje Evropa, řídíme aktivity ve všech světadílech. Díky vlastnímu vývoji jsme připraveni rychle reagovat na potřeby zákazníků a přizpůsobit naše produkty jejich konkrétním potřebám. Jsme otevřeni dlouhodobé spolupráci s šikovnými a motivovanými studenty, kteří se chtějí učit nové věci. Často u nás začínají pracovat nejdříve na částečný úvazek a po dokončení studií u nás zůstávají.

Hledáme

  • vývojářské pozice
  • technické pozice
  • konstruktérské pozice
  • obchodní pozice

Hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni přijmout osobní zodpovědnost za výsledky své práce, jsou otevření a ochotní se učit a jejich práce je baví.


Nabízíme

  • zajímavou a obsahově bohatou práci s možností podílet se na vývoji/prodeji špičkových produktů
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • důvěru, samostatnost
  • prostředí prosperující a stabilní české firmy s unikátní firemní kulturou

Možnosti během studia: částečný úvazek, praxe/stáž Hledané obory: strojní / elektro / IT / Ekonomie