Firma Swell spol. s r.o. je sponzorem čtrnácti licencí CATIA V5R18


catia

Firma Swell, spol. s r.o. Hořice navázala spolupráci s naší školou na základě partnerské smlouvy podepsané v červenci 2008 ředitelkou VOŠ a SPŠ, Jičín Ing. Alenou Žalskou a jednatelem firmy Swell, spol. s r.o. Ing. Lubomírem Drašarem. Partnerství, jehož cílem je příprava kvalifikovaných pracovníků pro automobilový průmysl, vytváří podmínky pro zkvalitnění kvalifikační struktury na trhu práce.


Vedení firmy Swell, spol. s r.o. počítá s podporou studentů vyšší odborné školy i žáků střední průmyslové školy, kteří studují strojírenství. Konkrétně firma umožňuje exkurze do svých provozů, pro tento školní rok připravila odborné semináře pro studenty VOŠ z oblasti CAD konstrukcí i numerických simulací.


Studenti naší školy díky podpoře firmy Swell mohou od 24. září 2008 pracovat s nejnovější verzí programu Catia V5R18. Firma Swell sponzoruje nákup 14ti licencí tohoto programu a odborné zaškolení pedagogických pracovníků. Catia slouží pro tvorbu virtuálních součástí a sestav s výkresovou dokumentací, zároveň nabízí širokou škálu analýz a následných aplikací pro hmotnostní charakteristiky, technologie výroby, pevnostní namáhání, kinematické studie atd.


Ukázky studentských prací v programu Catia, které vznikly na základě spolupráce VOŠ a SPŠ, Jičín s Firmou Swell v Hořicích.

http://swell.cz/ukazky-studentskych-praci-v-programu-catia.html