Možnosti uplatnění našich
absolventů na trhu práce

INZERÁT

Přijmeme:
- Učitele odborných předmětů pro obor informační technologie, elektrotechnika a strojírenství.
- Mistra odborného výcviku pro obor Obráběč kovů.
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte co nejdříve na e-mail reditel@vos-sps-jicin.cz

NABÍZENÉ STUDIJNÍ OBORY

ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Výsledky přijímacího řízení

Zde jsou zveřejněny výsledky příjímacího řízení SOU 2019/20.

Zápisový lístek přineste co nejdříve.

 

„Dívejte se vzhůru na hvězdy a nikoli dolů na nohy. Pokuste se pochopit, co vidíte a proč existuje vesmír. Buďte zvědaví.“ Stephen Hawking

A tak jsme dali na rady tohoto velikána fyziky druhé poloviny 20. století a vypravili jsme se nejen za hvězdami do libereckého centra pro interaktivní vzdělávání v oboru přírodních a technických disciplín, do iQLANDIA.

 

Kdo chce rozumět současnosti, musí znát svoji minulost

Dne 2. 4. 2019 navštívily třídy I1B a ET1/ST1B expozici " Made in Czechoslovakia aneb průmysl, který dobyl svět“ v Národním technickém muzeu zaměřenou na československé technické výrobky a vynálezy od roku 1918.

 

Nicholas Winton - "Síla lidskosti"

"Všechno se dá uskutečnit, když to není vysloveně nemožné, když na to člověk zaměří svou mysl a když je rozhodnutý, že to udělá."

Sir Nicholas Winton

 

Jedeme dál na IoT vlně

Získáváme přehled o nových možnost, navazujeme cenné kontakty aneb co nám přinesl IQRF Summit v Praze?

 

Se SOČkou pojedeme na kraj!

V pondělí 8. dubna 2019 se v prostorách DVPP Jičín, Železnická 460 konalo okresní kolo studentské odborné činnosti. Tříčlenná odborná komise, které předsedal Ing. Vavroušek, hodnotila 4 práce z oborů „Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie“, „Informatika“ a „Chemie“. Z každého oboru mohly postoupit do krajského kola dvě nejlepší práce.

Vyzkoušeli jsme olympijský sport – Curling

V rámci hodiny tělesné výchovy jsme měli možnost vyzkoušet si na zimním stadionu v Jičíně curling. Hru pro 4 hráče, jejichž cílem je umístit co nejvíce svých kamenů ke středu kruhu vzdáleného 40m a to vše na ledě s využitím skluzu (slidu) a dvou metařů, kteří před hozeným kamenem zametají.

 

DALŠÍ ZPRÁVY