Možnosti uplatnění našich
absolventů na trhu práce

NABÍZENÉ STUDIJNÍ OBORY

ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Inovace bez legrace 😊

Naopak. S velkou radostí rozšiřujeme nové moderní vybavení do našich učeben, které pomáhá zkvalitňovat výuku a dává studentům širší možnosti v získávání schopností a dovedností. Možnost držet krok s technologickým pokrokem. Aktuálně s pomocí SMART mikroskopu.

 

Slavnostní zakončení projektu Zateplení objektu školy

V úterý 3. 12. 2019 proběhlo na budově elektro oddělení na VOŠ a SPŠ, Jičín slavnostní zakončení projektu, v jehož rámci došlo k zateplení budovy v ulici Pod Koželuhy, vybavení učeben rekuperacemi a rekonstrukci tělocvičny.

 

Přijímací zkouška nanečisto

Chcete si vyzkoušet přijímací test v prostředí střední školy? Přijďte 12. února 2020 ve 13.00 hod. do budovy Pod Koželuhy 100 nebo na Komenského náměstí 45.

Přihlásit se můžete zde:

Přípravné kurzy pro žáky 9. tříd ZŠ

Pro úspěšné zvládnutí přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka realizujeme přípravné kurzy pro žáky 9. tříd ZŠ

Obsah kurzu: 20 vyučovacích hodin (10 hodin matematiky a 10 hodin českého jazyka)

Přijďte pobejt!

Také v letošním školním roce koná naše škola dny otevřených dveří v termínech 29. a 30. listopadu 2019 a 12. února 2020. Uchazeči o studium, jejich rodiče, absolventi školy, široká veřejnost se může přijít podívat do prostor všech tří budov VOŠ a SPŠ. Naši pedagogové vás ochotně provedou všemi zákoutími a představí vám zázemí školy s nejnovějším vybavením, které si příležitostně budete moci i vyzkoušet.

Sametová průmka

V letošním roce si celá republika připomíná 30. výročí od sametové revoluce, kdy zejména studenti bojovali za svobodu a demokracii. Vzpomínkové akce proběhly v té souvislosti ve všech větších i menší městech, ani Jičín spolu s naší školou nezůstal pozadu.

Žižkovští gastarbajtři aneb výprava na Žižkovský vysílač

Po dobré loňské zkušenosti jsme se také letos ve středu 13. listopadu 2019 vypravili se dvěma třídami do Prahy na Žižkovský vysílač a do datacentra českých radiokomunikací.

DALŠÍ ZPRÁVY